Dom na zgłoszenie

Technologia szkieletowa

Odkryliśmy pasję do drewna i budowy w lekkiej technologii budując pierwszy dom rekreacji indywidualnej na zgłoszenie tzw. BRI. Od tego momentu zdobywamy niezbędną wiedzę i umiejętności, które zaowocowały stworzeniem oferty domów w trzech wyjątkowych wariantach. Sprawdź ofertę dobredomki.com To domy całoroczne bez pozwolenia na budowę.

Wybierz dom bez pozwolenia na budowę

Budynek rekreacji indywidualnej nie wymaga pozwolenia na budowę. To proste, jedyne co musisz zrobić to wybrać projekt, który odpowiada Twoim potrzebom. Od nas otrzymasz informacje i wskazówki jak dopełnić niezbędnych formalności.

Dom z jednospadowym dachem okapowym

MKB-2

Standard całoroczny

Powierzchnia zabudowy: 45,6 m2

Powierzchnia netto: 54,1 m2

Wysokość: 6,4 m

Długość & Szerokość: 8,55 m x 5,33 m

cena PLN

na zapytanie

Nowoczesna stodoła z antresolą

MKB-1

Standard całoroczny

Powierzchnia zabudowy: 34,9 m2

Powierzchnia netto: 43,7 m2

Wysokość: 5,95 m

Długość & Szerokość.: 7,75 m x 4,48 m

cena PLN

na zapytanie

Dom rekreacyjny na zgłoszenie

MKB-3

Standard całoroczny

Powierzchnia zabudowy:

Powierzchnia netto:

Wysokość:

Długość & Szerokość:

cena PLN

na zapytanie

Domy szkieletowe

To wbrew obiegowym opiniom trwała i bezpieczna technologia. Po pierwsze drewno wykorzystywane do konstrukcji to certyfikowany świerk suszony komorowo. Co ważne pozostałe materiały są tak dobrane aby tworzyły zdrowy, oddychający dom. To dobredomki.com
Certyfikowane materiały

Wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości materiały. Począwszy od hydroizolacji podwaliny, zakotwienia konstrukcji przez użyte do szkieletu drewno a także dobór membrany wiatroizolacyjnej zawsze są to markowe komponenty od wyspecjalizowanych producentów takich jak: Tyvek, Södra, Steico, VestaEco.

Bezpieczna konstrukcja

Współpracujemy z doświadczonym konstruktorem budownictwa szkieletowego z uprawnieniami inżynierskimi. Nasze konstrukcje są zgodne z aktualnymi normami budowlanymi.

Dom na zgłoszenie_36_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Domy na zgłoszenie
Ściany otwarte dyfuzyjnie

Zdolność przenikania pary wodnej z wnętrza budynku uzyskuje się dzięki odpowiedniemu przekrojowi ścian i zastosowaniu materiałów o zrównoważonym współczynniku oporu dyfuzyjnego (Sd).

Energooszczędność i ekologia

Nasze domy stawiane są na płytach fundamentowych, które minimalizują utratę ciepła i izolują wilgoć z podłoża. To wraz ze szczelnością przegród zewnętrznych oraz dachu jest gwarancją energooszczędności. Dbamy aby materiały były trwałe i charakteryzowały się niskim śladem węglowym. Dlatego do okrycia szkieletu stosujemy naturalne drewnopochodne płyty.

Nowoczesny design

Technologia szkieletowa otwiera możliwości architektoniczne. Nasze projekty charakteryzują, duże przeszklenia, prosta i uniwersalna bryła, harmonia z otoczeniem.

Czy jesteś gotowy zlecić nam budowę domu?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania odnośnie naszej działalności zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującego spotkania.

Jak możesz stać się właścicielem domu na zgłoszenie?

Każda budowa wymaga zaangażowania. Jednak jak już wiesz formalności nie ma zbyt wiele a wybór materiałów pozostawiasz nam tak więc to co musisz zrobić to wyobrazić sobie własny dom na działce i opowiedzieć nam o tym.

Icon_1_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Icon_1_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Pierwsze spotkanie & Zebranie informacji

Możemy spotkać się w domu modelowym lub w dowolnie innym miejscu aby zebrać niezbędne informacje. Co warto przygotować:

Icon_2_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Wybór projektu & Przygotowanie dokumentacji

W zależności jakie są Twoje potrzeby, oczekiwania względem domu oraz jakie uwarunkowania stanowią miejscowe przepisy wybierz projekt, który Ci odpowiada. Co jeszcze:

Icon_3_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Podpisanie budowy & Zgłoszenie budowy

Kiedy projekt został wybrany i zakres wykończenia określony można wyznaczyć termin realizacji. Następuje podpisanie umowy i zgłoszenie budowy. Co warto wiedzieć:

Icon_4_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Rozpoczęcie budowy & Realizacja

Zgodnie z wyznaczonym terminem rozpoczyna się budowa. Jej realizacja zależy od wyznaczonego zakresu prac i składa się z następujących etapów:

Icon_5_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Zakończenie prac & Przekazanie domu

Zawiadamiamy o zakończeniu prac i następuję odbiór końcowy. Co ważne:

Zapraszamy na wizytę w domu pokazowym

Odwiedź dom pokazowy MKB-1 w miejscowości Laskowa koło Rawicza (woj. dolnośląskie). Napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie. Nasz dom szkieletowy to nowoczesna stodoła z użytkowym poddaszem i dodatkową sypialnią.