Nowoczesna stodoła z antresolą

Domek całoroczny MKB-1

Funkcjonalny domek całoroczny w typie nowoczesnej stodoły. Wysoki sufit nad salonem, przestronna antresola i duże przeszklenia pozwolą Ci na wyjątkowy kontakt z otoczeniem.

Powierzchnia zabudowy:
34,9 m2
Powierzchnia netto:
43,7 m2
Wysokość:
5,95 m
Długość & Szerokość:
7,75 x 4,48 m
Charakterystyczny & funkcjonalny

Funkcjonalny domek całoroczny w typie nowoczesnej stodoły. Wysoki sufit nad salonem, przestronna antresola i duże przeszklenia pozwolą Ci na wyjątkowy kontakt z otoczeniem. Ta charakterystyczna fasada może zostać dodatkowo optycznie powiększona o taras.  Domek MKB-1 ma tradycyjny dwuspadowy dach pod kątem 45º oraz prostą bryłę dzięki czemu można go postawić bez pozwolenia na budowę nie tylko w lesie, nad jeziorem ale także w miejscach bardziej zurbanizowanych. Wnętrze charakteryzuje bardzo funkcjonalny układ, kompaktowy aneks kuchenny oraz dodatkowa sypialnia mają zapewnić komfort gospodarzom oraz ich gościom.

Budownictwo szkieletowe

To wbrew obiegowym opiniom trwała i bezpieczna technologia. Drewno wykorzystywane do konstrukcji to certyfikowany świerk suszony komorowo. Pozostałe materiały są tak dobrane aby tworzyły zdrowy, oddychający dom. To eko domek.

Certyfikowane materiały
Wykorzystujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości materiały. Począwszy od hydroizolacji podwaliny, zakotwienia konstrukcji przez użyte do szkieletu drewno a także dobór membrany wiatroizolacyjnej zawsze są to markowe komponenty od wyspecjalizowanych producentów takich jak: Tyvek, Södra, Steico, VestaEco.
Bezpieczna konstrukcja
Współpracujemy z doświadczonym konstruktorem budownictwa szkieletowego z uprawnieniami inżynierskimi. Nasze konstrukcje są zgodne z aktualnymi normami budowlanymi.
Realizacje_36_cut_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Ściany otwarte dyfuzyjnie
Zdolność przenikania pary wodnej z wnętrza budynku uzyskuje się dzięki odpowiedniemu przekrojowi ścian i zastosowaniu materiałów o zrównoważonym współczynniku oporu dyfuzyjnego (Sd).
Energooszczędność i ekologia
Nasze domki stawiane są na płytach fundamentowych, które najlepiej chronią przed występowaniem mostków termicznych. To wraz ze szczelnością przegród zewnętrznych i dachu jest gwarancją energooszczędności. Dbamy aby materiały były trwałe i charakteryzowały się niskim śladem węglowym. Dlatego do okrycia szkieletu stosujemy naturalne drewno pochodne płyty wolne od formaldehydów.
Nowoczesny design
Technologia szkieletowa otwiera możliwości architektoniczne. Nasze projekty charakteryzują, duże przeszklenia, prosta i uniwersalna bryła, harmonia z otoczeniem.
Jak możesz stać się właścicielem?

Każda budowa wymaga zaangażowania. Jednak jak już wiesz formalności nie ma zbyt wiele a wybór materiałów pozostawiasz nam tak więc to co musisz zrobić to wyobrazić sobie własny domek na działce i opowiedzieć nam o tym.

Icon_1_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Pierwsze spotkanie & Zebranie informacji
Możemy spotkać się w domku modelowym lub w dowolnie innym miejscu aby zebrać niezbędne informacje. Co warto przygotować:
Wybór projektu & Przygotowanie dokumentacji
W zależności jakie są Twoje potrzeby, oczekiwania względem domku oraz jakie uwarunkowania stanowią miejscowe przepisy wybierz projekt, który Ci odpowiada. Co jeszcze:
Podpisanie budowy & Zgłoszenie budowy
Kiedy projekt został wybrany i zakres wykończenia określony można wyznaczyć termin realizacji. Następuje podpisanie umowy i zgłoszenie budowy. Co warto wiedzieć:
Icon_2_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Icon_1_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Icon_3_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Icon_4_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Icon_5_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Rozpoczęcie budowy & Realizacja
Zgodnie z wyznaczonym terminem rozpoczyna się budowa. Jej realizacja zależy od wyznaczonego zakresu prac i składa się z następujących etapów:
Zakończenie prac & Przekazanie domku
Zawiadamiamy o zakończeniu prac i następuję odbiór końcowy. Co ważne:
Czy jesteś gotowy zlecić nam budowę domku?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania odnośnie naszej działalności zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującego spotkania.

Zobacz inne domki na zgłoszenie

Domki rekreacji indywidualnej nie wymagają pozwolenia na budowę. Jedyne co musisz zrobić to wybrać projekt, który odpowiada Twoim potrzebom. Od nas otrzymasz dokumenty i wskazówki jak dopełnić minimalnych formalności.

Mak-Bud_Dom-bez-pozwolenia-do-35-m2_(MKB-3_1)
MKB-3

Przytulny domek rekreacyjny z dużym przeszkleniem od strony tarasu i ciekawym układem wnętrza. Odsłonięta konstrukcja dachu i okno panoramiczne w salonie.

Domek z jednospadowym dachem okapowym
MKB-2

Nowoczesna i jednocześnie prosta bryła tworzy bardzo ciekawy domek rekreacyjny z okapem, który jest częściowym zadaszeniem tarasu. Jedna z fasad budynku przewidziana jest na „zieloną ścianę”.