Najczęściej zadawane pytania

Termin realizacji zależy od zakresu robót. Z reguły jest to od 2 do 4 miesięcy. Czasem pojawiają się "okienka", wtedy jesteśmy w stanie przystąpić do zlecenia szybciej.

Zaczynamy prace tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy. Gwarancja na nasze usługi to 24 miesiące oraz gwarancja producenta na materiały i sprzęt.

Przy podpisaniu umowy wymagamy wpłaty w wysokości 25% wartości od ceny w umowie. Następne 25% płatności po zrealizowaniu 30% zakresu prac i kolejne 25% w 60% zrealizowanej inwestycji. Ostatnia płatność dokonywana jest po odbiorze wykonawczym. Każda płatność na podstawie wystawionej faktury VAT.

Oszczędzasz, bo zamawiasz usługę wraz z materiałami. Wtedy podatek VAT wynosi 8%. Gdybyś chciał kupić te produkty w markecie budowlanym musiałbyś zapłacić 23%.

Każde takie zapytanie musimy wycenić indywidualnie. Możliwe, że podejmiemy się tego zlecenia ale mogą wystąpić koszty dodatkowe związane z dojazdem.

Jest to możliwe, jednak wszelkie zmiany wydłużają przebieg prac wykończeniowych i wiążą się z dodatkowymi kosztami. W przypadku modyfikacji projektu konieczna jest każdorazowa konsultacja z architektem prowadzącym i koordynatorem odpowiedzialnym za nadzór prac w danym mieszkaniu.

Tak, nasi fachowcy znają się na aktualnych normach, które obowiązują w przepisach budowlanych. Wiedzą też jakie są najczęstsze usterki nowych mieszkań. Znajdą też te, które mogą być kosztowne do naprawienia w przyszłości.

Tak. Skontaktuj się z nami a pokażemy ci realizacje lokali usługowych, którymi możemy się pochwalić. Często wykańczamy sklepy w galeriach handlowych, biura projektowe, salony kosmetyczne.

Tak. Obecnie proponujemy spotkania w tygodniu nawet do godz. 20, a w soboty do 17.00. Ustal zatem czas najbardziej odpowiedni dla siebie.

Nie, to jest na naszej głowie. Inwestycje oddajemy posprzątaną.