Poznaj nas

Ludzi tworzących firmę MAK BUD

Od początku

Firma została założona w 1989 r. i działa nieprzerwanie od tamtej pory. Jej założycielem jest Marek Kiełbik, który kilka lat po tym jak zdobył dyplom mistrzowski postanowił postawić pierwsze kroki własnej działalności. Na przestrzeni lat firmę wyróżniały wykorzystanie najlepszej jakości materiałów oraz chęć poznania nowych technologii. Udział w wielu szkoleniach branżowych oraz współpraca z producentami i dostawcami z branży budowlanej zaowocowała powstaniem Stowarzyszenia Robót Glazurniczych i Malarskich, które skupiało i wzajemnie wspierało wielu fachowców. To pozwoliło otworzyć się na nowe możliwości, rozbudowę oferty i współpracę z wykonawcami  ceniącymi wysoką jakość. Od początku istnienia firmy towarzyszy jej dbałość o klienta czego efektem jest realizacja kolejnych projektów dla stałych klientów od ponad 30 lat.

O nas_1_org_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
0 +

Lata na rynku

Zespół fachowców

Naszą firmę tworzy grono profesjonalistów, dla których branża budowlana jest oprócz zawodowych obowiązków także pasją.

O nas_3_org_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Marek Kiełbik

Założyciel & Właściciel

Założyciel firmy MAK BUD. Doświadczony praktyk z ogromną wiedzą w branży budowlanej. Z budownictwem związanym od ponad 30 lat. Stoi na straży jakości i wysokich standardów obsługi klienta.

O nas_2_org_MAK BUD_Wykończenia pod klucz Wrocław_Budownictwo szkieletowe_Eko domki na zgłoszenie
Michał Kiełbik

Pomysłodawca Dobredomki.com 

Odpowiedzialny za koncepcję Eko domku. Zwolennik budownictwa szkieletowego oraz naturalnych materiałów drewnopochodnych. Nie boi się wyzwań. Po latach pracy w korporacji odkrył pasję do ciesielstwa.

Stanisław Brożyński

Mistrz budowy

Doświadczony pracownik budowy, zawsze na froncie prac malarsko-tynkarskich. Wyszkolił wielu adeptów sztuki wykańczania wnętrz. Niezwykle dokładny i przywiązany do swoich narzędzi 🙂

Tomasz Szymkowiak

Mistrz budowy

Wykfalifikowany monter zabudów g/k, malarz, tynkarz. Doświadczenie zdobywał w Anglii. Dał się poznać jako bardzo pracowity i cierpliwy. Szybko zdobywa zaufanie wśród naszych klientów.

Kilka ważnych informacji
0
Lata na rynku
0 +
Klientów
0 +
Realizacji
0
Certyfikatów
Certyfikaty

Ważnym czynnikiem, który wpływa na rozwój oferty jest udział specjalistycznych szkoleniach. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty i zaświadczenia.