Usługi remontowe

Wykończenia pod klucz & Remonty mieszkań i domów

Kompleksowa usługa

Oferujemy wszechstronny zakres robót budowlanych dlatego do większości zleceń jesteśmy gotowi przystąpić kompleksowo. W przypadku współpracy z podwykonawcami przejmujemy na siebie wszelkie zadania związane z koordynowaniem prac. Co ważne działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Wykończenia wnętrz pod klucz
W oparciu o określone potrzeby klienta i zaproponowane w projekcie rozwiązania przeprowadzamy wszelkie prace budowlane w standardzie "pod klucz" tj. elektryczne, hydrauliczne, glazurnicze, tynkarskie, parkieciarskie, stolarskie (zabudowy szaf i mebli kuchennych) w tym także logistyczne i usługi instalacyjne.
Aranżacja wnętrz
Aranżacja wnętrz przy udziale współpracującego z nami biura projektowego pozwala zaoszczędzić czas i środki. Dzięki temu efekt końcowy będzie ściśle odpowiadał Twoim oczekiwaniom w tym budżetowi jakim dysponujesz.

Budownictwo szkieletowe

Odkryliśmy pasję do drewna i budowy w technologii szkieletowej budując pierwszy domek rekreacyjny. Od tego momentu zdobywamy niezbędną wiedzę i umiejętności, które zaowocowały stworzeniem oferty domków na zgłoszenie w trzech wyjątkowych wariantach. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony dobredomki.com oraz domku pokazowego.
Nowa oferta
Odbiór techniczny nowego mieszkania
Decydując się na wykończenie mieszkania z naszą firmą możesz liczyć na nasze wparcie na etapie odbioru mieszkania od dewelopera. Dzięki temu upewnisz się co do jego stanu technicznego i unikniesz dodatkowych kosztów.
Generalny wykonawca
Sprawdzamy się jako generalny wykonawca na budowach i modernizacjach domów jednorodzinnych. Gwarantujemy inwestorowi odpowiednie standardy realizacji efektywnie współpracując na linii projektant, kierownik budowy, podwykonawcy, dostawcy.
Serwis powykonawczy
Pracujemy przy awariach instalacji hydraulicznej i elektrycznej, usuwaniu zacieków po zalaniach, wymianie sylikonów przy armaturze sanitarnej i okładzinach ceramicznych. Dlatego możesz nas wezwać również do niewielkiego zlecenia.

Ważne informacje o firmie MAK BUD

0
Lata na rynku
0 +
Klientów
0 +
Realizacji
0
Certyfikatów

Jakie są etapy współpracy?

Dla wszystkich zleceń początkowy etap jest podobny. Po pierwsze wstępna wycena jest u nas bezpłatna. Po drugie wraz z nią podajemy przybliżony termin realizacji.

Konsultacja projektu
Bardzo często to już pierwsze spotkanie. Omawiamy zakres prac, oczekiwania co do koncepcji i realizacji projektu a także przewidywany termin rozpoczęcia prac. Jeżeli dysponujemy projektem i inwentaryzacją stanu faktycznego jesteśmy w stanie złożyć wstępną ofertę.
Ostateczna wycena & zawarcie umowy
Po szczegółowej analizie projektu i inwentaryzacji stanu faktycznego przedstawiamy ostateczną wycenę wraz z wzorem umowy. W kolejnym kroku następuje akceptacja oferty i zawarcie umowy. Teraz możemy przystąpić do planowania poszczególnych etapów realizacji projektu.
Realizacja inwestycji
Wejście na budowę i realizacja robót wg zaplanowanego terminarza. Ten etap zawiera wiele zadań, które zgodnie z umową realizujemy (zamówienia, logistyka, wykonawstwo). W przypadku przyjęcia funkcji zadań generalnego wykonawcy koordynujemy i rozliczamy podwykonawców.
Odbiór końcowy
Zgłaszamy zakończenie prac inwestorowi i wyznaczamy termin odbioru końcowego. Naturalnym zakończeniem prac nad projektem jest rozliczenie inwestycji.

Czy jesteś gotowy powierzyć nam swój projekt domu lub mieszkania ?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania odnośnie naszej działalności zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującego spotkania.