Usługi remontowe

Wykończenia i remonty wnętrz pod klucz

Kompleksowe usługi budowlane

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług budowlanych na terenie Wrocławia i okolic. W dużej części zajmujemy się wykończaniem wnętrz mieszkań i domów w standardzie „pod klucz”. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu przez prace wyburzeniowe, instalacyjne po montaż lamp i osprzętu.

Projekt i aranżacja wnętrz

Pomysł na wnętrze dzięki współpracy z biurem projektowym może okazać się nieoceniony. Zaoszczędzi czas i środki. Dzięki temu efekt końcowy będzie ściśle odpowiadał Twoim oczekiwaniom i co ważne budżetowi jakim dysponujesz.

Posadzki i podłogi

Układanie i montaż podłogi to jeden z ostatnich etapów prac wykończeniowych. Mamy w swoich realizacjach podłogi winylowe, mikrocementowe, poliuretanowe, żywiczne. Współpracujemy z ekipami podwykonawców, którzy od wielu lat specjalizują się w określonym materiale. Po naszej stronie jest nie mniej ważne przygotowanie powierzchni posadzki, która spełni odpowiednie normy.

Sucha zabudowa, malowanie i tapetowanie

Wykonujemy ścianki działowe, podwieszane sufity oraz inne zabudowy z płyt g/k, w tym ocieplenia poddaszy. Stosujemy sprawdzonej jakości gładzie. Malujemy wałkiem oraz natryskowo farbami najlepszej trwałości. Podejmujemy się tapetowania oklein ściennych w szerokiej ofercie materiałów.

Instalacja elektryczna i hydrauliczna

W ramach oferowanych usług instalatorskich realizujemy: montaż i naprawy wodno-kanalizacyjne, sanitarne, grzewcze, kompletne instalacje elektryczne w tym oprzewodowanie TV, LAN oraz alarmowe. Zajmiemy się wymianą lub modernizacją rozdzielni elektrycznej, montażem gniazd włączników oraz lamp, a także uruchomienie instalacji elektrycznej wraz z niezbędną dokumentacją odbiorczą. Doradzamy w uzyskaniu pozwoleń i warunków przyłączy.

Wykończenie kuchni i łazienki

Wykończenie obu tych pomieszczeń wiąże się z przeprowadzeniem prac, które także są w naszej ofercie. Układamy glazurę, terakotę, mozaikę i płytki dużych formatów. Montujemy kabiny prysznicowe, armaturę sanitarną, wykończenie silikonowe. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami mebli, które dostarczą każdy indywidualny element wyposażenia kuchni czy salonu kąpielowego.

Odbiór techniczny nowego mieszkania

Decydując się na wykończenie mieszkania z naszą firmą możesz liczyć na nasze wparcie na etapie odbioru mieszkania od dewelopera. Dzięki temu upewnisz się co do jego stanu technicznego i unikniesz dodatkowych kosztów.

Ważne informacje o firmie MAK BUD

0
Lata na rynku
0 +
Klientów
0 +
Realizacji
0
Certyfikatów

Jakie są etapy współpracy?

Dla wszystkich zleceń początkowy etap jest podobny. Co ważne wstępna wycena jest u nas bezpłatna. Po drugie wraz z nią podajemy przybliżony termin realizacji.

Konsultacja projektu

Bardzo często to już pierwsze spotkanie. Omawiamy zakres prac, oczekiwania co do koncepcji i realizacji projektu a także przewidywany termin rozpoczęcia prac. Jeżeli dysponujemy projektem i inwentaryzacją stanu faktycznego jesteśmy w stanie złożyć wstępną ofertę.

Ostateczna wycena & zawarcie umowy

Po szczegółowej analizie projektu i inwentaryzacji stanu faktycznego przedstawiamy ostateczną wycenę wraz z wzorem umowy. W kolejnym kroku następuje akceptacja oferty i zawarcie umowy. Teraz możemy przystąpić do planowania poszczególnych etapów realizacji projektu.

Realizacja inwestycji

Wejście na budowę i realizacja robót wg zaplanowanego terminarza. Ten etap zawiera wiele zadań, które zgodnie z umową realizujemy (zamówienia, logistyka, wykonawstwo). W przypadku przyjęcia funkcji zadań generalnego wykonawcy koordynujemy i rozliczamy podwykonawców.

Odbiór końcowy

Zgłaszamy zakończenie prac inwestorowi i wyznaczamy termin odbioru końcowego. Naturalnym zakończeniem prac nad projektem jest rozliczenie inwestycji.

Czy jesteś gotowy powierzyć nam remont mieszkania lub wykończenie wymarzonego domu ?

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz pytania odnośnie naszej działalności zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującego spotkania.